Polityka prywatności strony internetowej: https://szkolenia-zawodowe-krakow.pl/

1. Informacje ogólne

Niniejsza polityka prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych odwiedzających stronę internetową https://szkolenia-zawodowe-krakow.pl/ która jest polskim oddziałem firmy niemieckiej „Ośrodek Szkoleniowo-Kursowy – Schulungs und Kurszentrum.” Strona ta promuje różne kursy i szkolenia zawodowe, w tym szkolenia online oraz stacjonarne w Krakowie. Jednocześnie informujemy, że nasza strona internetowa nie zbiera żadnych danych klientów ani innych danych osobowych.

2. Cel przerwania danych

Nasza strona internetowa ma na celu wyłącznie informowanie o aktualnej ofercie szkoleniowej oraz reklamowanie naszych szkoleń. Nie gromadzimy, nie przetwarzamy ani nie udostępniamy danych osobowych użytkowników.

3. Brak zbierania danych osobowych

Nie zbieramy żadnych danych osobowych od odwiedzających naszą stronę internetową. Nie stosujemy plików cookies ani innych technologii śledzenia użytkowników.

4. Bezpieczeństwo danych

Chociaż nie zbieramy danych osobowych, podejmujemy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji udostępnianych przez użytkowników na naszej stronie.

5. Prawa użytkowników

Pomimo braku zbierania danych osobowych, użytkownicy mają prawo do dostępu do informacji na temat naszej polityki prywatności lub mogą skontaktować się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji lub pytań.

6. Zmiany w polityce prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, jednak wszelkie zmiany będą publikowane na stronie internetowej.

7. Kontakt

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących polityki prywatności strony internetowej „https://szkolenia-zawodowe-krakow.pl/„, prosimy o kontakt poprzez dane kontaktowe udostępnione na stronie.

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2023.

Niniejsza polityka prywatności ma na celu zapewnienie przejrzystości i ochrony prywatności odwiedzających naszą stronę internetową. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony prywatności i danych osobowych